Tak tohle se Zase nepovedlo. Babiš si vyšel na Koncert Ewy Farne. Zpěvačka z toho radost rozhodně neměla

Litoměřice – V rámci své předvolební kampaně se rozhodl Andrej Babiš zamířit za kulturou. A pro svou návštěvu si vybral koncert Ewy Farne. Se zážitkem se neváhal ihned pochlubit na sociálních sítích. Nutno dodat, že sama Ewa, nijak nadšená nebyla.

Babišův PR tým uveřejnil na sociálních sítích, jak si jejich šéf užívá koncertu. Reakce veřejnosti byla rychlá. S názorem přispěchala dokonce i sama zpěvačka.
„Snažím se lidi skrze hudbu spíš spojit a politiku na koncerty netahat. A je mi hodně nepříjemné, že jste ji tam přivedl. Cítím se zneužita,“ uvedla Farna a její slova sklidila mezi lidmi na sociální síti úspěch.

Babiš se o koncertu zmínil už v Průhonicích, kde byl propagovat svou novou knihu.
„Já jsem byl na koncertu Ewy Farne a moc jsem si to užil. Nebyl jsem tam na její pozvání, bylo to na pozvání vinařství. Já jsem měl jít na její koncert v Ostravě, ale tam když pan pořadatel zjistil, že tam mám přijít, tak se mu to nelíbilo. Takže tam mě nepustili. To je ta naše liberální demokracie,“ vysvětlil. NA konec také dodal, že se o něm všeobecně ví, že na festival si vždycky rád vyrazí. „Mně se líbí její písničky, tak jsem tam šel,“ dodal.