Pamatujete TV soutěž KUFR? Pak tenhle vtip o Klausovi ml. pochopíte

Předseda Trikolóry Václav Klaus mladší je častým terčem vtipálků a karikaturistů. On si však ze svého „pokřiveného“ vzezření nic nedělá, ba naopak. Dokáže si udělat legraci sám ze sebe, což je pro politika vždycky výhodou.

Předseda Trikolóry Václav Klaus mladší je častým terčem vtipálků a karikaturistů. On si však ze svého „pokřiveného“ vzezření nic nedělá, ba naopak. Dokáže si udělat legraci sám ze sebe, což je pro politika vždycky výhodou.

Mladší ročníky dnes již asi nepamatují velmi populární soutěžní pořad Kufr, který po revoluci uváděl herec Pavel Zedníček známější na Moravě pod přezdívkou Čmaňha. Soutěžící měli mimo jiné disciplíny jako třeba pantomima nebo poznávání starobylých předmětů, také za úkol poznat osobu na obrazovce, která se postupně, po jednotlivých polích odkrývala tak, jak soutěžící volil souřadnice.

 

Sám Klaus mladší svůj handicap vůbec neřeší. “ alespoň mě každý pozná, každý ví, kdo jsem, a já už to absolutně neřeším. Možná v těch sedmnácti, když nějaká holčina se mnou nechtěla tancovat, tak jsem to prožíval, ale to už je 30 let mimo,“ zhodnotil předseda Trikolóry. Navíc dodal, že bydlel na Proseku a poměr na diskotéce byl jedna dívka na dvanáct „chlápků“. „Pravděpodobnost, že tam dostanete na držku, byla asi dvacetkrát větší, než že se tam nějak vhodně seznámíte,“ uzavřel se smíchem v rozhovoru pro Rádio Impuls.