To musí být ženská! Hygienička Rážová „uvěznila“ kromě ministra Vojtěcha i moderátora Moravce. OVM v ohrožení!

Hlavní hygienička Jarmila Rážová pořádně zavařila Václavu Moravci. Její pozitivní test na Covid19 jistě moderátora nepotěšil a kromě probíhajícího trasování dalších hostů je nejisté, zda se vůbec pořad OVM uskuteční. Rážová svým nakažením poslala do karantény i ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.

Hlavní hygienička Jarmila Rážová pořádně zavařila Václavu Moravci. Její pozitivní test na Covid19 jistě moderátora nepotěšil a kromě probíhajícího trasování dalších hostů je nejisté, zda se vůbec pořad OVM uskuteční. Rážová svým nakažením poslala do karantény i ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.

1511 dílů, neděli co neděli více než 16 let s výjimkou letních prázdnin jsou diváci zvyklí na pořad Otázky Václava Moravce. Legendární moderátor, který přežil několik vlád, zpovídal stovky politiků, a ustál dokonce zážeh hvězdičky Světlany Witovské, je sice na COVID negativní, nicméně své fanoušky na Twitteru upozornil, že se odebírá do domácí karantény.

Rážová se nedělního diskuzního pořadu zúčastnila společně s hlavním epidemiologem pražského Institutu klinické a experimentální medicíny a členem KoroNERV-20 Petrem Smejkalem. Paradoxně diskutovali na téma Kam a proč nosit roušku? Nikdo z přítomných neměl během půlhodinového rozhovoru nasazenou roušku. Nedělní vysílání pořadu je nejisté.

„Aktuálně mapujeme všechny v redakci zpravodajství a publicistiky, kteří přišli s hlavní hygieničkou paní Rážovou do kontaktu. Samozřejmě máme pracovní nařízení a řídíme se opatřeními státních orgánů. Situaci nyní konzultujeme s lékaři a hygienickou službou,“ uvedla pro iDNES.cz mluvčí České televize Karolína Blinková.