Neuvěřitelné! Kalousek s Babišem na pivu. Jak celé setkání dopadlo?

Kalousek a Babiš

Miloslav Kalousek, alias ten, co za všechno může, si dal, dle svých slov, velmi příjemné dostaveníčko s Andrejem Babišem. Nejednalo se však o Premiéra, se kterým se zrovna úplně nemusí, ale s jeho synem Andrejem Babišem mladším. Jak schůzka dopadla?

Podle všeho velmi dobře. Společné setkání si ti dva domluvili, když se na Twitteru Andrej Babiš mladší, omluvil Miloslavu kalouskovi za výroky svého otce, který Kalouskovi řekl, že je to ožrala a zloděj. Bývalý předseda Top 09 omluvu s díky přijal a jak to tak vypadá, padli si ti dva velmi do noty.

Původně chtěli na pivo, ale nakonec skončili u nealkoholických drinků. Setkání bylo dle všeho tak příjemné, že se schůzka protáhla až do pozdních večerních hodin.

„V restauraci Hlučná samota jsem se dnes sešel na pivu s milým empatickým mladým mužem, který nejevil sebemenší známky duševních potíží. Andrej Babiš junior. Obdivuji ho. Já bych se na jeho místě zbláznil už dávno…“ napsal Kalousek na svém Facebookovém profilu. K příspěvku přidal i kamarádskou fotografii, na které stojí vedle Babiše mladšího. Usmívají se a mají na sobě bílá trička s velkým NE, které má parodovat Babišovo ANO.