Babišova nová kniha neuspěla. Sdílejte, než to zakážou! čtenáři hodili do odpadu

Babišova nová kniha neuspěla. Sdílejte, než to zakážou! čtenáři hodili do odpadu

,,Zítra řeknu pravdu,“ tajemný tweet, který se před pár dny objevil na twitterovém účtu premiéra Andreje Babiše se po chvilce stal terčem posměchů a podivných spekulací. Uživatelé této oblíbené sociální sítě, Babiše, rozhodně nešetřili. Po studené sprše posměšků šel Premiér s pravdou ven. Ještě ten den o půlnoci prozradil, že vydá knihu jménem: Sdílejte, než to smažou! Jak si Babišovo veledílo vede u čtenářů a o čem to tedy vlastně je?

Kniha vyšla v elektronické podobě a dokonce se plánuje vydání i audio verze. Předcházelo ji velmi zajímavé PR a ‘‘tajemná, twitterová, kampaň,“ která měla jepičí život. Skončila totiž téhož dne v nočních hodinách. K dostání je zcela zdarma a pokud máte dostatek nervů, můžete se vesele pustit do čtení. A o čem že to tedy všechno je?

Témat, kterými se Babiš ve své knize zabývá je opravdu mnoho a jsou vskutku různorodá. Například se dozvíme, proč jsou Piráti zrádci země a čím jsou pro ČR nebezpeční. Dále se probírá migrace, armáda, bydlení a dozvíme se dokonce i to, jaké má Andrej Babiš hodinky. V knize se s velký překvapením doznává, že znovu kandidovat nehodlá. Čtyři roky v politice, prý, bohatě stačí.
U čtenářů nezabodoval. Na internetové stránce www.databazeknih.cz se setkal s velkou kritikou a čtenáři ho nemilosrdně zařadili do odpadu:

,,Prolétl jsem jen proto, abych se přesvědčil, že se jedná o pouhou manipulativní hrůzu, v podstatě rozsáhlý lživý předvolební pamflet převlečený do kabátu literatury. O literaturu se však nejedná. A samozřejmě to ani nepsal pan Babiš. Odpad.“

Napsal uživatel Houston.

Velké zastání nenašel ani u novinářů. Redaktoři knihu strhali a vysmáli se jí. Otázka je jen jediná. Opravdu dostojí svému slovu a znovu kandidovat nebude, nebo je to všechno jen další obyčejné tlachání do prázdna?