A je to dole: Feri shodil afrochloubu a uvedl důvod. Lajk přidala i Vězeňská služba

Zlý jazykové okolo TOP09 tvrdily, že Dominik Feri se nesmí ostříhat, i kdyby chtěl, jelikož nosí „pod čepicí“ 3% hlasů. Čas oponou trhnul, Feri už není poslancem, ani členem TOP09 a shodil své pověstné žižkovské afro. Na celé anabázi je zarážející, že jeho novou fotku olajkovala i Vězeňská služba. Věští tu někdo budoucnost?

Ještě v pondělí, při vyklízení poslanecké kanceláře, Feri házel úsměvy na vše strany pyšnil se svým typickým účesem. Kadeře však padly k zemi. Dvoudenní exposlanec nepřipisuje změně účesu nicméně zvláštní význam. „Zkrátka jsem se ostříhal na léto. Žádná symbolika v tom není,” uvedl pro Novinky.cz.

Feriho život se jako mávnutím kouzelného proutku změnil minulý týden, když vyplula na povrch jeho odvrácená tvář. Četná podezření ze znásilnění v tuto chvíli prověřuje Policie ČR a pouze redakce DeníkuN a serveru Alarm ví, jak moc se naplnila emailová schránka, kam se měli hlásit potenciální oběti.

Jedna taková stážistka se nedávno přihlásila TV Nova, a dokonce ukázala konverzaci mezi ní a Ferim, kde se poslanec za své chování omlouval

psali jsme: Už se valí další: Feri chtěl znásilňovat na půdě Sněmovny! „Posral jsem to, píše dívce v konverzaci“