Už se valí další: Feri chtěl znásilňovat na půdě Sněmovny! „Posral jsem to, píše dívce v konverzaci“

Na půdě Poslanecké sněmovny sice platí indemnita, což přeneseně znamená, že si poslanec může říkat, co chce, ale rozhodně nemůže dělat, co chce. Za hranu se svým jednáním dostal „exposlanec“ Dominik Feri, na kterého se po skandálním zveřejnění serverů DeníkN a Alarm valí další obvinění. S reportáží o stážistce, která musela vzít před choutkami zákonodárce nohy na ramena, přišla Televize Nova.

Weinstein, Spacey, Feri. Co mají společného? Všichni tito pánové museli skončit kvůli mnoha obviněním ze sexuálního obtěžování. Rezignovaný poslanec Dominik Feri, který byl vyhlášen prestižním časopisem die Welt jako naděje Evropské unie své pudy neudržel na uzdě ani na půdě Parlamentu.  K obtěžování mělo podle tvrzení dívky, s níž štáb televize Nova mluvil, dojít přímo v kanceláři na půdě Poslanecké sněmovny. „Nabídl mi stáž v Poslanecké sněmovně a mně to tehdy přišlo jako zajímavá nabídka, takže jsem souhlasila. Pozval mě, abych si Sněmovnu přišla prohlédnout,“ prozradila dívka pro TV NOVA a pokračovala v popisu.

„Dominik byl poměrně hodně neodbytný, zatarasil mi cestu a pokusil se na mě naléhat různými způsoby, sahal na mě, snažil se mě líbat, i přesto, že jsem říkala, že nechci, nemám o to zájem. Tehdy jsem s brekem z té Poslanecké sněmovny utekla,“ svěřila se a ukázala na kameru přepis konverzace z Instagramu.

Feri zde v podstatě přiznává, že něco „posral“ svou neprofesionalitou.  Budoucí exposlanec některá svá pochybení přiznal, rezignoval a uvedl, že nebude již kandidovat v dalších volbách. Znásilnění nicméně ve všech případech odmítl.