Slovenská řidička nadýchala neuvěřitelných 5,7 promile. Prý slavila své kulaté narozeniny

Piešťany – Slovenští policisté zadrželi v úterý padesátiletou řidičku, která při dechové zkoušce nadýchala neuvěřitelných 5,7 promile alkoholu. Na dotaz, kde se tak strašně zhulákala, řidička odpověděla, že zapíjela své padesátileté narozeniny.

Je neuvěřitelné, že v tomto stavu vůbec dokázala chodit, natož řídit. Policie ji okamžitě zabavila řidičský průkaz a ihned ji poslali na policejní služebnu, kde přespala.

„Nezapomenutelný dárek k životnímu jubileu od nás už dostala. Věříme, že se poučí, a do dalších narozenin jí přejeme hodně pěších kilometrů, napsala tehdy policie.

Řidička tak v cele oslavila své kulatiny. Pořádného narozeninového mejdanu se ale nedočkala. V cele buď jen spala, nebo zvracela. Jako narozeninový dárek od policie dostala  desetiměsíční trest odnětí svobody s podmíněným odkladem na 4 roky. Její auto, se kterým jako zázrakem nenabourala, propadlo státu. Asi šest let nebude moci znovu sednout za volant. Je tak trochu zázrak, že takové množství v alkoholu vůbec dokázala přežít. 

Řidička oslavenkyně nevystřízlivěla ani za 24 hodin