Po čem ženy touží? Ministryni Maláčové se splnil životní sen. Pochlubila se

Někdo chce mír na celém světě, jinému stačí vystoupat na nejvyšší vrchol. Vědět, o čem sní řadová ministryně současné vlády, to je ale jiná káva.

Praha – Někdo chce mír na celém světě, jinému stačí vystoupat na nejvyšší vrchol. Vědět, o čem sní řadová ministryně současné vlády, to je ale jiná káva. A i kdyby jste to vědět nechtěli, tak to na sebe ministryně Jana Maláčová práskla sama a dobrovolně. A trochu se i pochlubila, jak bývá před volbami dobrým politickým obyčejem. Je shodou okolností a náhod, že právě v den, kdy byly zveřejněny volební průzkumy, které přisuzují ČSSD nejisté vyhlídky s protlačením se do Poslanecké sněmovny.

Nutno přiznat, že CVVM (Cetrum pro výzkum veřejného mínění) dělalo svůj průzkum od 26. června do 11. července a zúčastnilo se ho 872 lidí s volebním právem. O vylepšení pozice zatím v ČSSD jen tajně touží, ale jisté zlepšení se přeci jen koná. Jestli k tomu přispěla i aktivita Jany Maláčové, která se rozhodla tvrdě kontrolovat podmínky na pracovištích, to by mohlo být pouze předmětem spekulací. Jisté ale je, že tradiční strana v současném personálním bojuje o své přežití a politickou podstatu. A proto se zdá, že dostanou přidáno všechny skupiny, které jsou schopny dojít k volebním urnám. Jen tak dál a třeba bude jednou slovo důchod vymazáno z našich společenských konverzacích.

A o čem tedy Jana Maláčová sní? Nebojte, není to nic pro slabé povahy, ale snad není něco takového nakažlivé. Posuďte sami.

„Slíbila jsem vám spravedlivé důchody a Sněmovna právě teď odklepla 300 Kč navýšení penzí nad valorizaci a výchovné 500 Kč za každé vychované dítě,“ napsala na svůj Facebook Maláčová.

Zdroj: Facebook Jany Maláčové