Novotný trestá černého skládkaře živě: Je mi u prdele, že jsi Rom, p..o. Tvůj život skončil, máš 24 hodin

Pro jedny bůh, pro jiná sprosťák. Starosta Řeporyj Pavel Novotný má proříznutou pusu od ucha k uchu, ale to co předvedl na pondělním streamu, se vymyká všemu. Ani ne co do počtu sprostých slov, ale spíše k formě důtky. Ta se může podle redakcí osloveného právníka otočit proti němu.

Problémy černých skládek řeší často města instalací kamer a následným usvědčením viníků. Ty totiž neváhají přijet odpad vysypávat vozem a SPZ stačí bohatě jako důkaz. Černá skládka v Řeporyjích nadzvedla při pondělku starostu města Pavla Novotného, který byl nedávno vyloučen z ODS. Za jeho odejitím stála mimo jiné vulgární forma projevu nehodna občanských demokratů. Tu předvedl Novotný i dnes v plné parádě.

Video přehrajete kliknutím na fotku

„Pane Stojka, dobrý den, tady Starosta Řeporyje, Jste na všech sociálních sítích, ta vaše držka. Máte poslední šanci, 24 hodin na úklid pozemku, jinak Vás regulérně zničím… Seru na všechno, GDPR seru, uklidíš ten pozemek, kdes udělal bordel včera ty buzerante, nebo uvidíš ten tanec, vole,“ říká starosta na videu.

Novotný získal pod videem v drtivé většině pochvalné ohlasy, ale podle redakcí osloveného právníka, který si nepřál být jmenováno, se toto jeho chování může snadno otočit pro ti němu samotnému. „ Jedna věc je černá skládka a pokuta za ni, ale ta forma pana starosty?! Urážka na cti, vydírání, vyhrožovaní, tady létá víc paragrafů, nejen GDPR,“ uvedl advokát.

Přešlapy

Novotný je mnohdy ve svých výrocích za hranou. Nedávno ministryni financí Alenu Schillerovou nazval kurvičkou, ta nicméně po něm omluvu nevyžadovala. Jiná situace nastala, když loni Novotný prohlásil, že je smrt premiéra Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana v zájmu státu. Zanedlouho po té, ale sám pochopil, že byl jeho výrok nepatřičný. Musel totiž jít na kobereček a svůj kontroverzní výrok vysvětlovat šéfovi strany Petru Fialovi.