Nenecháme si vzít zmrzlinu! Křičí z Facebooku Andrej Babiš. Vyhlásil Pirátům zmrzlinářskou válku?

Praha – Andrej Babiš vstoupí do dějin české politiky jako premiér, který se rval zuby nehty za českou čokoládovou zmrzlinu. Lítý zmrzlinářský boj chce svést s Piráty, kteří do své kampaně zákeřně nasadili jahodovou.

Příspěvek o zmrzlině se na jeho oficiálním profilu objevil dnes dopoledne. Babiš uvádí, že Piráti chtějí zavést „ideologicky správnou zmrzlinu.“ Piráti totiž před nedávnem hlasovali o příchuti zmrzliny, kterou chtějí rozdávat během kampaně. Vyhrál jahodový Sorbet.

Babiš to, samozřejmě, okamžitě využil pro svou vlastní volební kampaň. Rozhodl se vytáhnout do boje. Místo meče a štítu nasadil mnohem větší kalibr. Čokoládovou a vanilkovou příchuť.

„Řešili uhlíkovou stopu, kterou mají naše krávy, stejně jako všechny krávy světa, a za žádnou cenu nechtěli zmrzlinu z jejich mléka,“ uvedl na svém Facebookovém profilu. V příspěvku nezapomněl občany pozvat na tu “NAŠI“ klasickou čokoládovou a vanilkovou. K tomu všemu se hrdě zapřísahal, že v žádném případě nedovolí Pirátům, aby tyto příchutě zakázali.

„Podepíšu vám knížku a natočím vám super zmrzlinu. Všechny vás zvu. LÍZEJTE, NEŽ TO ZAKÁŽOU! Už tuto sobotu v Průhonicích na náměstí od 10 do 17 hodin. Budu rád, když přijdete!“ napsal na Facebok.

Vypadá to na velkou zmrzlinářskou válku. Tak schválně, kdo vyhraje? Jahodový sorbet Pirátů, nebo vanilka a čokoláda Andreje Babiše?