Jiřina Bohdalová se pustila do Prague Pride. Rozhovor upoutal i Andreje Babiše

Praha – Jiřina Bohdalová si pustila pusu na špacír a okomentovala právě probíhající duhový festival Prague Pride. A servítky si rozhodně nebrala

LGTB festival právě probíhá v Praze. Začal 2.8 a pokračovat má až do neděle. Duhový festival podpořil i primátor Hřib. Každý rok rozpoutá festival mnoho diskuzí a dost politiků i celebrit ho s radostí podporuje. Je tu ale i druhá strana mince, a to odpůrci. Mezi ně se zřejmě zařadila i oblíbená česká herečka Jiřina Bohdalová.

Když dojde na otázku a počet pohlaví, má česká herečka jasno. Existence vícero pohlaví absolutně neuznává. Řekla to ve video rozhovoru s Čestmírem Strakatým.
„Svět je nemocnej. A naše malá zemička taky. Když máme několik pohlaví. Když máme Me Too. Když máme já nevím co. Vždyť je to příšerný. Vždyť je to proti zdravýmu rozumu. Já nevím, kde ty pohlaví mám, jestli v podpaždí nebo jestli mi je tatínek zapomněl udělat. Vždyť ty lidi mluvěj blbosti. To mě na tom straší,“ prozradila v květnovém rozhovoru.

Když moderátor Strakatý namítl, že každý má přeci jiný pohled na svět, začala mu sprostě oponovat.
„Ale trošku magor, trošku blbci,“ pronesla herečka a začala si klepat prsty na čelo. „Tak mně ukažte ty pohlaví,“ vyzývala Strakatého a zasmála se, když si uvědomila, že by to mohlo znamenat i něco jiného a dodala „to nemyslím to vaše“.

„Nemají právo myslet si, co chtějí?“ zeptal se Strakatý „Nemaj, protože to hlásaj. Ať si to myslí pro sebe, ale ať to nevykřikujou, tyhle pitomosti. Nemaj co dělat. Daří se jim moc dobře, za nic,“ tvrdila herečka a rezolutně si stála za tím, že to by se mělo změnit.

Sestříhaný a zkrácený rozhovor zaujal i premiéra Andreje Babiše, který ho sdílel na sociálních sítích.
„Došlo mi WhatsAppem. To musíte vidět. Jiřinku mám rád.“ připsal k němu.

Pozadu se sdílením nebyl ani moderátor Čestmír Strakatý, který si ve svém příspěvku do Babiše nezapomněl rýpnout.