Nejsi očkovaný? Jdi mi z očí! Jennifer Aniston se rozhodla, že odpůrce očkování mezi přáteli nechce

Los Angeles – Slavná americká herečka se rozhodla přijít s razantním řešením, které velmi zamíchá vztahy s jejími blízkými přáteli. Každý v jejím okolí, kdo se odmítá naočkovat proti Covidu, se s ní nesmí stýkat. Kamarád, nekamarád.

Tento drsný plán se rozhodla prozradit pro internetový portál InStyle.

„Pořád je velká skupina lidí, kteří jsou proti očkování a odmítají poslouchat fakta,“ odůvodnila herečka své rozhodnutí. Dle ní je doslova morální povinnost se nechat naočkovat.

Prohlášení herecké hvězdy, kterou nejvíce proslavil seriál Přátelé, mnohé fanoušky velmi překvapil. Mnoho lidí se ji po sociálních sítích ptá, proč se nechce stýkat s neočkovanými lidmi, když sama očkovaná je. S odpovědí přispěchala hned:
„Pokud máte mutaci, můžete mi ji stále předat, budu mírně nemocná, ale neumřu, můžu však virus předat někomu, kdo se očkovat nemůže a ohrozit tak jejich život,“ odpověděla na instagramu.

„Stále existuje skupina lidí, která je proti vakcinaci a jednoduše nenaslouchá faktům. Přišla jsem o lidi v řádu týdnů, protože se odmítají očkovat nebo nechtějí říct, jestli jsou, nebo nejsou očkovaní. Je to smutné,“ pokračovala ve vysvětlování.

Jennifer Aniston je jednou z nejoblíbenějších a nejlépe placených hereček světa. V devadesátých letech ji velmi proslavil americký sitcom Přátelé, který vypráví o partičce mladých přátel, žijících v New Yorku. Seriál je dodnes brán, jako nejúspěšnější seriál všech dob. Dohromady má 10 sérií a z herců, kteří ztvárnili hlavní postavy, udělal hvězdy první kategorie.