Napjaté vztahy Melanie Trumpové a Ivanky jsou evidentní. Nucený úsměv mluví za vše

ilustrační foto zdroj fcb Melanie Trump

Na republikánském sjezdu strany se potvrdilo, že ve vztahu mezi první dámou Spojených států a dcerou amerického prezidenta panuje napětí. Časté spekulace totiž podpořilo jejich setkání na sjezdu. Melania Trumpová věnovala své nevlastní dceři Ivance jen velmi nucený úsměv.

„Zatímco Ivanka se při čtvrtečním vystoupení na republikánském sjezdu nepřestávala zářivě usmívat, první dáma se na svou nevlastní dceru jen krátce a velice nuceně usmála“, uvádí server Novinky.cz s tím, že pár hodin dříve byl zveřejněn výňatek z knihy od bývalé přítelkyně první dámy Stephanie Winston Wolkoffové, ve kterém pojednává právě o vztahu dvou nejbližších žen amerického prezidenta.

V knize Wolkoffová upozornila na „Operaci Blokování Ivanky“, kterou měla Melania rozjet během příprav na Trumpovu inauguraci. Melanie se rozhodla upozadit Ivanku za každou cenu. Měla to být reakce na snahu Ivanky dostat do popředí sebe, manžela Jareda Kushnera i její tři děti a řídit celý program inaugurace.

„Byla to Donaldova inaugurace, nikoliv Ivančina. Ale nikdo nebyl natolik statečný, aby jí to řekl. Melania z toho nebyla nadšená,“ uvedla dle serveru Novinky.cz Wolkoffová.