Ex vévédkyni Meghane se zase smějí. Mluvit o pomoci chudým v dece za 40 tisíc není úplně vhodné

Santa BarbaraUrčitě to myslela dobře, jen to provedení bylo poněkud nešťastné. Nedávný proslov ex vévodkyně Meghane opět rozpoutal vášně. O co šlo?

Meghane Merkle, představila na své narozeniny představila novou iniciativu, která zahrnuje 40 aktivistů, sportovců, umělců a světových lídrů. Všichni společně mají pomoci ženám v tísni a především těm, které nejvíce zasáhla pandemie covidu a ony přišly o práci.

Myšlenka je to jistě velmi ušlechtilá, ale ono sdělení lehce pokulhává. Meghane o celém projektu mluví ze své luxusní pracovny, zabalená v dece za 40 tisíc korun. “Líbí se mi, že lidem přednáší o návratu na pracoviště, zatímco ona po necelých dvou letech opustila svou práci pro královskou rodinu,” rýpla si do vévodkyně ze Sussexu britská moderátorka Sophie Walsh, která moderuje Today Show. A další podobné reakce na sebe nenechali příliš dlouho čekat.

Video zaujalo ještě komickým momentem, kdy se v okně objevil sám princ Harry, který začal žonglovat,

Harry a Meghane kasírují miliony dolarů a přitom ani nemusí hnout prstem. Díky smlouvám, které podepsali s Netflixem a Spotify mají pohádkové jmění. Když se k tomu připočte pohádkové dědictví po Lady Dianě a „kapesné,“ které Harrymu chodí z Londýna, jsou manželé zajištěni do konce života.