Ilona Csáková přichází o kšefty. Kvůli její víře v konspirace ji zrušili koncert

Ilona Csáková přichází o kšefty. Kvůli její víře v konspirace ji zrušili koncert

Ilona Csáková momentálně nezažívá zrovna nejšťastnější období ve svém životě. Na plánovaném benefičním koncertu na pomoc lidem zasaženým tornádem nezazpívá. Pořadatelé koncertu ji nemilosrdně vyškrtli. Vadí jim zpěvaččina kandidatura do Poslanecké sněmovny.

Zpráva zpěvačku velmi zaskočila. Zákaz vystoupení na pomoc městu Kyjovu uveřejnila na svém Facebookovém profilu.

Já nesmím POMOCI

Pořadatel mi zrušil vystoupení na charitativním koncertě pro Moravu.

A víte proč?

ALE 21.7 SE UVIDÍME V MIKULČICÍCH na charitativním vystoupení pro zasaženou Moravu tornádem.

Napsala na Facebook.

[/facebook]

S Csákovou se, zřejmě, opravdu počítalo, protože byla oficiálně uvedená i na plakátech akce, které koncert propagovaly.

„Děkujeme paní Iloně Csákové za ochotu vystoupit na akci Benefiční koncert na podporu obětí ničivého tornáda. Bohužel z důvodu oznámené kandidatury paní Ilony Csákové do parlamentních voleb se její vystoupení na této apolitické akci nemůže uskutečnit,“ informovalo Městské kulturní středisko v Kyjově.

Vzhůru do politiky

Svou plánovanou kandidaturu do Sněmovny oznámila 16. července. Csáková chce kandidovat za Volný blok a jak sama napsala, nepůjde to politiky rozhodně sama. K muzikálové Kleopatře se přidá i její kamarád – kytarista a zpěvák skupiny Kamelot Roman Horký.

Csáková a Horký se spolu velmi dobře znají a před nedávnem spolu dokonce vydali novou písničku s názvem V dlouhém zatmění, ve které kritizují nošení roušek a veškeré vládní nařízení ohledně pandemie.

Ilona a její výroky

Zpěvačka je už nějakou dobu propírána médii pro své kontroverzní výroky a víru v konspirační teorie. Postavila se na stranu popíračů pandemie a pravidelně své názory ventilovala na svém facebookovém a instagramovém profilu. Z tohoto důvodu se od ní odvrátilo mnoho fanoušků a dokonce i kolegů a přátel. Mezi nimi je například Petr Janda, který se ji nebál doslova vysmát.

Csáková v pandemii nevěří. Tvrdí, že je to pouze dílo vysokých mocnářů a nechce nechat své děti posílat do školy, protože je odmítá testovat. Zarytě zbrojí proti očkování a tvrdí, že za vším stojí Bill Gates, který chce lidstvo zotročit a očipovat. Dále věří i tomu, že na lidstvo sypou Covid dopravní letadla a aktivně se zúčastňuje demonstracím proti vládním opatřením. Její pomatené jednání si, jak vidno, začíná vybírat svou daň. Odvrací se od ní jak kolegové, tak pořadatelé koncertů.